THERMOBABY Stolička na WC Kiddyloo powder pink

Rozbalený tovar - nový tovar, ktorý bol iba rozbalený zákazníkom a má poškodenú krabicu. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný.    - Materiál: plast - Systém pripevnenia:...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 257 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

ružové
Typ
sedátka na WC

• Nevedela som sa rozhodnúť aký sedak na WC kúpiť. Čiže som dala na recenzie a oplatilo sa. Chcela som Francúzku alebo Nemecku výrobu a tie nikdy nesklamú. Bála som sa toho ze to je len plast a montovanie velmi jednoduché, či to vlastne udrží dieta a je to stabilné ale je to perfektné. Konečne sa moje dieťa nebojí ist na záchod a ide aj samé za mňa top produkt
    • odporúčam všetkými desiatimi
  • , zakúpené v Market24.sk